TEN 30-2413WIN
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 30-2413WIN
JLCPCB Part #
C7121592
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 2A 30W 89% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS