TEN 30-2412WIN
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 30-2412WIN
JLCPCB Part #
C7399963
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+75℃ 1 1.6kV 12V 150mVp-p 2.5A 20mA 3000uF 30W 387kHz~473kHz 89% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS