TEN 25-4812WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 25-4812WI
JLCPCB Part #
C7399934
Package
DIP,50.8x40.6mm
Description
1 1.5kV 12V 18V~75V 2.5A 30W 89% DIP,50.8x40.6mm Isolated Power Modules ROHS