TEN 25-2411WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 25-2411WI
JLCPCB Part #
C7067497
Package
DIP,50.8x40.6mm
Description
1 1.5kV 10V~40V 25W 5A 5V 85% DIP,50.8x40.6mm Isolated Power Modules ROHS