TEN 20-4823WIN
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 20-4823WIN
JLCPCB Part #
C7121565
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 18V~75V 2 20W 665mA 88% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS