TEN 20-4812WIR
MFR.Part #
TEN 20-4812WIR
JLCPCB Part #
C5980901
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.67A 12V 18V~75V 2.25kV 20W 89% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS