TEN 20-2423WIN
MFR.Part #
TEN 20-2423WIN
JLCPCB Part #
C7399925
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 2 20W 665mA 87% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS