TEN 20-2422WIN
MFR.Part #
TEN 20-2422WIN
JLCPCB Part #
C6331700
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 2 20W 835mA 87% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS