TEN 20-2413WIN
Mechanical Assembly
MFR.Part #
TEN 20-2413WIN
Description
-40°C ~ 85°C (derating) 1 1.33A 1.5 kV 15V 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 20 W 36V 6-DIP Module 86% 9V ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, OVP, SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS