TEN 20-2411WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 20-2411WIR
JLCPCB Part #
C6331696
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 2.25kV 20W 4A 5V 88% 9V~36V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS