TEN 20-2411WIN
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 20-2411WIN
JLCPCB Part #
C7361023
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10.2mm 20W 25.4mm 36V 400kHz 4A 50.8mm 5V 65mA 75mVp-p 88% 9600uF Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload Protection、自动故障恢复、动态电压调节 稳压型 DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS