TEN 15-2423WI
Mechanical Assembly
MFR.Part #
TEN 15-2423WI
Description
-15V -40°C ~ 85°C (derating) 1.5 kV 15 W 15V 2 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 36V 500mA,500mA 6-DIP Module 86% 9V ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS