TEN 15-2411WI
MFR.Part #
TEN 15-2411WI
JLCPCB Part #
C5959778
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10.2mm 15W 2.95A 25.4mm 25mA 330kHz 36V 470uF 5.1V 50.8mm 80mVp-p 82% Regulated type Short Circuit Protection、Over Current Protection、Automatic fault recovery DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS