TEN 10-11013WIRH
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 10-11013WIRH
JLCPCB Part #
C5796871
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 10W 15V 36V~160V 3kV 670mA 88% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS