TEL 15-4823N-HS
MFR.Part #
TEL 15-4823N-HS
JLCPCB Part #
C5980850
Package
DIP,24.4x14.3mm
Description
1.8kV 15V 15W 2 36V~75V 500mA 87% DIP,24.4x14.3mm Isolated Power Modules ROHS