TEL 15-4813N-HS
MFR.Part #
TEL 15-4813N-HS
JLCPCB Part #
C5980848
Package
DIP,24.4x14.3mm
Description
1 1.8kV 15V 15W 1A 36V~75V 87% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,24.4x14.3mm Isolated Power Modules ROHS