TEL 15-2411N-HS
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEL 15-2411N-HS
JLCPCB Part #
C5981823
Package
DIP,24.4x14.3mm
Description
1 1.8kV 15W 18V~36V 2.94A 5.1V 86% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,24.4x14.3mm Isolated Power Modules ROHS