TEL 15-1213N-HS
MFR.Part #
TEL 15-1213N-HS
JLCPCB Part #
C6331666
Package
DIP,24.4x14.3mm
Description
1 1.8kV 15V 15W 1A 87% 9V~18V DIP,24.4x14.3mm Isolated Power Modules ROHS