TEL 15-1212N-HS
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEL 15-1212N-HS
JLCPCB Part #
C7399854
Package
DIP,24.4x14.3mm
Description
1 1.25A 1.8kV 12V 15W 87% 9V~18V DIP,24.4x14.3mm Isolated Power Modules ROHS