TEL 15-4812WIN
Mechanical Assembly
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEL 15-4812WIN
Description
-40°C ~ 80°C 0.94" L x 0.54" W x 0.40" H (23.8mm x 13.7mm x 10.2mm) 1 1.25A 1.8 kV 12V 15 W 16-DIP Module, 5 Leads 18V 62368-1 75V 87% Base board CB,cURus ITE (Commercial) Isolation module Through hole - Power Module/Power Supply ROHS