TEL 15-2411WIN
MFR.Part #
TEL 15-2411WIN
JLCPCB Part #
C7121511
Package
DIP,23.8x13.7mm
Description
1 1.8kV 15W 2.94A 5.1V 86% 9V~36V DIP,23.8x13.7mm Isolated Power Modules ROHS