TEL 12-2423WI
Mechanical Assembly
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEL 12-2423WI
Description
-15V -40°C ~ 85°C 0.94" L x 0.54" W x 0.40" H (23.8mm x 13.7mm x 10.2mm) 1.8 kV 12 W 15V 16-DIP Module, 5 Leads 2 36V 400mA,400mA 87% 9V Base board CB,cURus ITE (Commercial) Isolation module Through hole - Power Module/Power Supply ROHS