TEL 12-2411WI
MFR.Part #
TEL 12-2411WI
JLCPCB Part #
C7399847
Package
DIP,23.8x13.7mm
Description
1 1.8kV 12W 2.4A 5.1V 83% 9V~36V DIP,23.8x13.7mm Isolated Power Modules ROHS