CC4-1206-CG-100V-0.01uF-J
Extended
Manufacturer
TORCH
MFR.Part #
CC4-1206-CG-100V-0.01uF-J
JLCPCB Part #
C454413
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 10nF 5.08mm ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS