CC4-0805-CG-100V-5.0pF-C
Extended
Manufacturer
TORCH
MFR.Part #
CC4-0805-CG-100V-5.0pF-C
JLCPCB Part #
C454401
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 5pF 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS