CC4-0805-CG-100V-10PF-J
MFR.Part #
CC4-0805-CG-100V-10PF-J
JLCPCB Part #
C400085
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 10pF 5.08mm ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS