DY-IRMA381/3-3-T4-25X-L
Extended
Manufacturer
TONYU
MFR.Part #
DY-IRMA381/3-3-T4-25X-L
JLCPCB Part #
C7433080
Package
SIP-3-2.54mm
Description
-20℃~+70℃ 10m 2.5V~5.5V 37.9Hz ±40° SIP-3-2.54mm Infrared Remote Receiver (IRM) ROHS