TLC-NSMD100/24
MFR.Part #
TLC-NSMD100/24
JLCPCB Part #
C2924939
Description
-40℃~+85℃ 1.4mm 1.8mm 100A 100ms 1A 24V 280mΩ 2A 3.4mm 600mW 60mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS