TLC-NSMD050/24
MFR.Part #
TLC-NSMD050/24
JLCPCB Part #
C5197559
Description
-40℃~+85℃ 1.1Ω 1.6mm 100ms 150mΩ 1A 24V 3.2mm 40A 500mA 500mW 1206 Resettable Fuses ROHS