TLC-NSMD010/48
Extended
Manufacturer
TLC Electronic
MFR.Part #
TLC-NSMD010/48
JLCPCB Part #
C5678430
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.2s 1.4Ω 1.6mm 100mA 10A 15Ω 250mA 3.2mm 400mW 48V 1206 Resettable Fuses ROHS