TLC-MSMD160/16
MFR.Part #
TLC-MSMD160/16
JLCPCB Part #
C262031
Description
-40℃~+85℃ 0.85mm 1.6A 120mΩ 16V 1W 1s 25mΩ 3.2A 3.41mm 4.73mm 40A 1812 Resettable Fuses ROHS