TLC-MSMD035/30
Extended
Manufacturer
TLC Electronic
MFR.Part #
TLC-MSMD035/30
JLCPCB Part #
C5678460
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.8Ω 100ms 200mΩ 3.2mm 30V 350mA 40A 5.4mm 700mA 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS