TLC-LSMD075/60
Extended
Manufacturer
TLC Electronic
MFR.Part #
TLC-LSMD075/60
JLCPCB Part #
C2924950
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.5W 100mΩ 1Ω 300ms 40A 60V 750mA 2920 Resettable Fuses ROHS