THD1254-05RL-GF
MFR.Part #
THD1254-05RL-GF
JLCPCB Part #
C19078681
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.2mm 1.25mm 1mm 200mA 30V 5P Bottom Contact Copper alloy Gold Hinged Lid Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS