THD1253-05WV-SN
MFR.Part #
THD1253-05WV-SN
JLCPCB Part #
C19078672
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x5P 4.15mm 4.25mm 5 50V 5P LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS