THD1253-04WR-SN
MFR.Part #
THD1253-04WR-SN
JLCPCB Part #
C19078662
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x4P 4 4.05mm 4.35mm 4P 50V LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS