THD1252-03WR-SN
MFR.Part #
THD1252-03WR-SN
JLCPCB Part #
C283196
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x3P 3 3P 4.75mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS