THD1251-10WV-SN
MFR.Part #
THD1251-10WV-SN
JLCPCB Part #
C19100497
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 10 10P 125V 1A 1x10P 3.3mm 4.7mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS