THD1251-07WV-SN
MFR.Part #
THD1251-07WV-SN
JLCPCB Part #
C283214
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x7P 4.75mm 7 7P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS