THD1251-04WV-SN
Extended
Manufacturer
THD
MFR.Part #
THD1251-04WV-SN
JLCPCB Part #
C283211
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 4 4.75mm 4P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS