THD1012-12CL-SN
MFR.Part #
THD1012-12CL-SN
JLCPCB Part #
C283190
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 1.2mm 12P 300mA 50V Copper alloy Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS