YR1B750RCC
MFR.Part #
YR1B750RCC
JLCPCB Part #
C1404124
Description
-65℃~+155℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS