YR1B3K01
MFR.Part #
YR1B3K01
JLCPCB Part #
C1399606
Description
-65℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS