YR1B1K91CC
MFR.Part #
YR1B1K91CC
JLCPCB Part #
C1402815
Description
-65℃~+155℃ 1.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS