YR1B1K69CC
MFR.Part #
YR1B1K69CC
JLCPCB Part #
C1402822
Description
-65℃~+155℃ 1.69kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS