YR1B1K33CC
MFR.Part #
YR1B1K33CC
JLCPCB Part #
C1400578
Description
-65℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS