YR1B1K07CC
MFR.Part #
YR1B1K07CC
JLCPCB Part #
C1402128
Description
-65℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS