YR1B1K05CC
MFR.Part #
YR1B1K05CC
JLCPCB Part #
C1402118
Description
-65℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS