YR1B102RCC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
YR1B102RCC
JLCPCB Part #
C1400496
Package
Plugin
Description
-65℃~+155℃ 102Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS