V23079A1001B301
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
V23079A1001B301
JLCPCB Part #
C1525297
Package
DIP,7.2x14.5mm
Description
-40℃~+85℃ 140mW 178Ω 220V@DC、250V@AC 250mA@240VAC、300mA@110VDC、500mA@30VAC、500mA@120VAC、500mA@125VDC、1A@125VAC 2A 4ms 4ms 5V AgNi + Gold plated Polarized-Single Coil Two groups of conversions: 2C(Double-pole double-throw conversion) DIP,7.2x14.5mm Signal Relays ROHS